History

Наша практика занять з хворими дітьми показала, що дитина, перебуваючи в певному емоційному стані, сама починає боротися зі своєю хворобою і, зрештою, може повністю її перемогти.

В 2008 р. завдяки перемоги Катерини Кузнєцової та Марата Нуделя у проекті “Танцюю для тебе” було орендовано та переобладнане приміщення за адресою: м.Київ, вул, Є.Коновальця (Щорса), буд. 23, оф.3, з якого починається історія “Казкового світу”.

"Fairy World" at 23 Evhena Konovaltsa Street

У 2015 році “Казковий світ” був розширений до 200 кв.м. Головна вимога до нового приміщення, це наявність ліфту, на якому було легше перевозити інвалідні візки. Так “Казковий світ” переїхав на нову адресу: м. Київ, вул. Обсерваторна буд. 25.

"Fairy World" at 25 Observatorna Street

Майже всі кошти благодійників витрачаються на орендну плату. Так виникла ідея збудувати власне приміщення, та не залежати від щомісячних платежів, а кошти благодійників направити на розвиток інфраструктури Казкового світу та проведення благодійних програм, цим самим залучити як можна більше людей, яким потрібна допомога.

Нова сторінка “Казкового світу” починається у 2017 році, завдяки друзям була придбана земельна ділянка у Києво-Святошинському районі в живописному селі Мироцьке.